Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Notebook Servis ; Aldığımız elektronik eşyaların arıza durumu şans işi demek yerine kullanım koşulları ve kullanım alanına göre doğru ürün seçimide bir o kadar önenli husustur. Aynı marka aynı model bir cihazı bir kişi aldığında yıllarca sorunsuz kullanabilirken diğer bir kişi oldukça sıkıntılar yaşayabiliyor. Bu anlamda alınan cihazın bize ne şekilde bir şeyler yaşatacağını bilememekteyiz. Bunların neler yaşatacağını bilememek servis hizmetlerinin önemini ortaya çıkarmaktadır. Şansı yaver gitmeyerek kötü bir cihaza denk gelen tüketici servis hizmetlerinin kaliteli olup olmamasına göre canının sıkıntısı artabilir veya azalabilir. Bu anlamda Türkiye’de birçok kaliteli notebook servisleri ve markaları bulunmaktadır. Bunlar arasında belki de en hızlı ve güvenilir işlemler hp notebook servisi tarafından yapılmaktadır.

Cihaz alınırken önemli olan şans faktörü firmanın sağlamış olduğu garanti belgesi ve bu garanti belgesi ile birlikte müşterinin sürekli yanında olmasını beklediği servis hizmetleridir. Bu hizmetlerin kaliteli ve güvenilir olması ile doğabilecek her türlü sıkıntı üstesinden gelinebilecek bir düzeyde kalmaktadır. Konu servis hizmetleri olunca cihazın kaliteli bir markaya ait olup olmamasının yanı sıra bu durumda oldukça önemli bir hal almaktadır. Çoğu firma servis hizmeti bulunmamasından Türkiye pazarından çekilmek durumunda kalmışlardır.

Hangi Durumlarda Servis Ücretsizdir ?

Hp servisi son zamanlarda hakkında birçok güzel yorum yapılan bir servis ağı olmayı başarmıştır. Servis hizmetleri bazı zamanlarda ücretsiz hizmet vermektedirler. Müşterilerin almış oldukları cihazın garanti süresi boyunca herhangi bir ücret ödemeksizin cihazlarını tamir ettirebilmektedirler. Tabi bu şart arızanın kullanımdan dolayı olmaması şartı ile gerçekleşir. Kullanımdan dolayı oluşan arıza garanti süresi bitmese bile müşteriye fatura edilmektedir.

Bir ikinci servis ücreti konusu garanti süresi bitmiş fakat gene de cihazını servis aracılığı ile tamir ettirmek isteyenler, servisin çıkaracağı fatura tutarını ödemeleri gerekmektedir. Bu fatura ön görüsü önceden müşteri ile paylaşılmaktadır.

Servis Ücretleri Ya Fazla Gelir İse

Hp laptop servis fiyatları genelde makul bir aralık içerisinde tutulmaktadır. Cihazını teslim eden kişiler bazen tamir tutarının fazla olması sebebi ile tamirden vazgeçebilmektedirler. Bu durumlarda meydana gelen mağduriyeti giderebilmek için firmalar tamir işleminin olası faturasını müşteri ile paylaşırlar.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..