Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Laptop Lcd EkranGünümüzde notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir oldukları için sıklıkla bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Bu bilgisayarın en büyük avantajı taşınabilir olmasıdır. Taşınması sırasında cihazların en sık arızalarının görülme olasılığı da artmaktadır. Taşıma esnasında cihazların yere düşmesi cihazların lcd ekranlarının kırılmasına neden olabilir. Hp laptop lcd ekran değişimleri hp servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Kırık ekranlı olarak cihazların bir müddet çalıştığı görülse de uzun bir süre kırık ekran ile cihazların kullanılması cihazların çok daha büyük arızalar ile çalışmayı durdurmasına neden olabilir.

Hp laptop lcd ekran değişimleri notebook ve laptoplarda mutlaka bilinçli bir şekilde yapılması gerekir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan ekran değişimleri cihazların daha büyük arızalar çıkartmasına neden olabilir. Notebook ve laptoplarda ekran arızaları ekranda oluşan lekeler ile de kendisini gösterebilir. Ekran lekeleri arızalarında da ekran kırıklarında olduğu gibi ekran değişimi yapılarak arıza iyileştirilebilir. Bazı zamanlarda ekran lekelerinin oluşmasına ölü pikseller neden olabilir. Ölü piksel arızaları da tarafımızca giderilebilir arızalardan birisidir.

Hp Laptop Yedek Parçaları

Hp laptop lcd ekran kullanımlarında ekrana çarpan ciddi oranda sert cisimler ekranların kırılmasına neden olabileceği gibi, ekran altında olan ve ekranı tutmaya yarayan parçalara da zarar verebilir. Laptop kullanımlarında cihaz ne kadar yeni alınırsa alınsın cihaz kullanımı yapılırken oluşan kullanıcı hataları üretici firmalar için garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Bunun nedeni kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmemesidir. Garanti kapsamında kullanıcı hatalarının olduğu cihaz satın alırken tüm sözleşmelerde yazmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı ülkemizde oldukça fazla artmış ve neredeyse tüm dünya markaları ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır.

Teknoloji adına cihazlarda kullanılan bütün parçalar ve aksesuarlar da ülkemizde kullanılmaktadır. Daha kısa sürede daha çok veriyi saklayabilen cihazlar üretilmeye başlanmış ve bir çok üretici firma kullanıcılarını bu hususta memnun bırakmıştır. Cihazların kullanımında hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize uyarımız cihazlarınızı kesinlikle taşıma esnasında notebook ve laptoplara uygun olarak tasarlanmış destekli çantalar içinde taşımanızdır. Cihazların sıvı teması oluşturmaması için çay ve kahve gibi sıvılardan uzak bir alanda cihazları kullanmak önemlidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..