Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@hpservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Yetkili Servisi ; Hp Laptop Arızaları Ve Çözüm Yolları , Elektronik cihazların tamiratı için muhakkak bir uzman kişinin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Uzman personel olmadan tamirat yapmamız imkansız olmasa da çok mümkün değildir. Her ne kadar bu konu ile ilgili tecrübemiz de bulunsa garanti süremizin ve şartlarının olumsuz etkilenmemesi için bu işlemi kendimizin değil servisin yapması uygun olacaktır.

HP marka laptopcihazımızın bozulması durumunda da uzman bir elin değmesi gerekmektedir. Bu uzman el teknik servislerdir. HP servis ağı birçok yerde hizmet vermektedir. Servisler sadece kendi markalarına ait olan garanti süresi dolan veya devam eden cihazların tamir edilme merkezleridir. Notebook cihazlarda bu servislerde tamir edilir. Bu hizmet merkezlerde hp yetkili servis açısından özel bir hizmet olarak sunulmaktadır.

HP servis telefon numaraları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu hatlar aracılığı ile arızalanan cihaz ile ilgili bilgi alınabilir yönlendirmeler alınabilmektedir.

Hp laptop servis için garanti süresi devam etmekte olan kullanıcı hatası bulunmayan arızalar için herhangi bir ücret talebi olmamaktadır. Garanti süresi dolmuş arızalar için bir fiyat belirtilmektedir.

Hp Servis ; Ulaşan Arızal Cihazlar Hangi Sıraya Göre Tamir Edilmektedir?

Cihazlar servise yapmış oldukları tarih ve saate göre işlem görmektedir. Genel itibari ile müşterilere bilgi akışı sağlanmaktadır. Çoğu zaman işlemler oldukça kısa sürmektedir. Burada kargo ile cihazların servise ulaşmaları ile elden getirilmesi arasında bir fark yoktur. İkisi de servise giriş saatine göre işleme tabi tutulur.

Türkiye Hp Servis

Servis merkezleri Türkiye’nin her yerinde bulunmasa da firma Türkiye’nin her yerine eşit hizmeti sunabilen ender firmalar arasındadır. Bu açıdan hızlı ve kaliteli bir servis hizmetinin olduğu tüm müşteriler ve rakipler tarafından kabul edilmektedir. Merkezi bulunmayan yerlerde müşteri hizmetlerinin yönlendirmesine göre müşteriler kargo yardımı ile her hangi bir kargo hizmeti ödemeksizin cihazlarını en yakın merkeze göndermekte, tamiratını yaptırmaktadırlar.

Burada merkeze ulaşan bir müşteri ile cihazını kargo yardımı ile gönderen bir kişi arasında her hangi bir fark bulunmamaktadır. İkisine de servis eşit muamele yapmaktadır.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..