Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Servisleriİnternet yaşantımıza gireliden beri ülkemizde bilgisayar kullanımı artmaya başladı. Önceleri masaüstü bilgisayarların kullanımı yaygınlaşmaya başladı. Daha sonraları elde taşınabilir notebook ve laptoplar masaüstü bilgisayarların yerini aldı. Notebook ve laptoplar kullanımı kolay olduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından her alanda kullanımı tercih edilmeye başlandı. Bilgi aktarımı yapmak isteyenler, dış mekanlarda çalışmak isteyenler, veri taşımak isteyenler laptop ve notebook bilgisayarları yaşamlarının her devresinde kullanmaya başladı. Notebook ve laptopların kullanımının dezavantajlarından birisi bu cihazlar taşınabilir olduğu için cihazların bazı zamanlarda kazara yere düşerek arıza yapmasıdır.

Notebook ve laptoplar yere düştüklerinde bir çok arıza çeşidi gösterebilir. Öncelikli olarak yere düşen dizüstü bilgisayarlar, ekran kırıkları, kasa kırıkları, şarj girişi kırıkları, anakart arızaları, işlemci arızaları ve ekran çizikleri olarak görülmektedir. Hp servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz için bu arıza çeşitlerinin tümü yedek parçaların temini ile de başarıyla tamir edilmektedir. Notebook kullanımında hp servisleri olarak siz değerli müşterilerimize taşınabilir cihazlarınızı bu cihazlara uygun olan çantalarda taşımanızı tavsiye etmekteyiz. Çanta içerisinde taşınan bu cihazların düşme sürecinde daha az hasarla sonuçlanacağı bilinmelidir.

Hp Laptop Teknik Servis

Notebook ve laptoplar her zaman bir birinden farklı yapıda üretilmektedir. Her marka kendi yapısı içerisinde farklı çalışma sistemi ayarlayabilir. Günlük kullanımlarda cihazlar mutlaka düzenli olarak şarj edilmeli, yarım şarj oluşumunda cihazlar şarjdan çıkartılmamalıdır. Hp servisleri olarak tüm cihaz tamir ve bakımları için bizlerden destek alabilirsiniz. Her dijital ve elektronik cihaz için gerekli olan yıllık ve altı aylık bakım notebook ve laptop kullanımında da mutlaka gereklidir.

Laptop ve notebooklar yıllık veya altı aylık bakım periyodu kullanılarak bakım yapıldıklarında sistemik olarak arıza göstermeden uzun süre kullanılabilir. Hp notebook servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 servis desteği vermekteyiz. Servis desteği alabilmek için bizlere telefon numaralarımızdan internet adreslerimizden ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize kısa bir süre içinde dönüş yapılarak tamir ve bakım işlemleriniz başarıyla tamamlanacaktır. Hp servis kalitesi hususunda en hızlı tamir ve bakım yapan servis olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..