Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Notebook ServisiÖlü piksel hataları, ekran lekeleri, ekran kırıkları, kablosuz ağ (wireless) arızaları, menteşe kırıkları, optik okuyucu cd/dvd rom writter arızaları, sabit disk ve bellek arızaları, sıvı teması arızaları, şarj girişi ve adaptör arızaları, anakart arızaları, lcd florasan arızaları, lcd invertör arızaları, klavye arızaları, dış gövde kırıkları, alt kapak kırıkları ve üst kapak kırıkları notebook ve laptoplarda görülen arıza çeşitleridir. Bu arızalar hp notebook servisi olarak tarafımızca giderilen arıza çeşitleridir.

Notebook bilgisayarlar taşınabilir olduklarından bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık kullanılan cihazlar halini almıştır. Bu cihazların bir dezavantajı taşınabilir oldukları için kullanıcılar tarafından düşürülerek cihazların arıza yapmasıdır. Cihazlar düşürüldükten sonra cihazların parçalarında bir takım kırıklar ve çatlaklar oluştuğu görülebilir. Bu parçalar genellikle üst kasa, alt kasa, ekran ve iç parçalardan birisinin veya bir kaçının kırılması ile sonuçlanabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda cihazları daha uzun bir süre kullanabilmek için mutlaka her yıl cihazlara bakım yaptırılması gereklidir. Bakımları düzenli olarak yapılan cihazların arıza göstermesi neredeyse mümkün değildir.

Hp Laptop Teknik Servis

Hp notebook servisleri olarak notebook tipi cihazlarda bakım ve onarım işlemlerini üstlenmiş bulunmaktayız. Cihazlarınız için tüm yedek parçaları bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz. Daha iyi bir bilgisayar kullanımı için cihazların mutlaka sıvı temasından uzak tutulması gerekmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlar çok uzun bir süre kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereklidir.

Bakımı düzenli olarak yapılan bu cihazların arıza çıkartması ancak kullanıcılarının yapmış oldukları çok ileri düzeydeki hatalar ile oluşabilir. Ölü piksel hataları, ekran lekeleri, ekran kırıkları, kablosuz ağ (wireless) arızaları, sabit disk ve bellek arızaları, sıvı teması arızaları, şarj girişi ve adaptör arızaları, anakart arızaları, lcd florasan arızaları, lcd invertör arızaları, klavye arızaları, dış gövde kırıkları, alt kapak kırıkları, üst kapak kırıkları notebook menteşe kırıkları, optik okuyucu cd/dvd rom writter arızaları için hp notebook servisi olarak bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşarak notebook tüm parçaları arıza giderme işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..