Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Laptop ServisleriLaptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda evlerde, işyerlerinde ve okullarda sıklıkla kullanılan bilgisayarlar halini aldı. Çok eski zamanlarda bilgisayar olarak masaüstü bilgisayar kullanan kişiler taşınabilir olduğu için bu cihazları daha çok kullanmaya başladı. Cihazların her alanda kullanılabilmesi avantajı ile birlikte yere düşerek arıza yapması dezavantajı da bulunuyor. Bu nedenden laptop ve notebook gibi taşınabilir cihazların kullanımında cihazların yere düşürülerek arıza yapmaması için dikkat edilmesi gerekiyor. Hp laptop servisleri olarak laptop arıza giderme, notebook arıza giderme ve yedek parça temini tarafımızca yapılmaktadır.

Tüm bu işlemler için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm tamir işlemleri ve yedek parça temini işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi sunmaktayız. Notebook ve laptop tipi bilgisayarların sürekli olarak arıza çıkartması istenilen bir şey değildir. Bu nedenden cihazlar aralıklı süreçlerde mutlaka bakıma tabi tutulmalıdır. Bakıma tabi tutulan cihazlarda veri kayıplarının oluşması mümkün değildir. Tüm veriler bakım sürecinde farklı disklerde saklanarak muhafaza edilmekte tamir ve bakım sonrasında tekrar yüklenmektedir.

Hp Teknik Servisi

Hp laptop servisleri bünyesinde her model cihazın tamiri yapılmaktadır. Tamir sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktayız. Bakım tüm elektronik ve dijital cihazlar için önemlidir. Bir cihaza hp laptop servisleri tarafından yapılan bakım sonrasında cihazların tüm virüslerden temizlenmesi ve cihaz parçalarının elden geçirilerek tozlarının alınmasından dolayı cihazların daha hızlı ve aktif çalıştığı gözlemlenir. Bilgisayar bakımlarının gerektiği bir konu da cihazların daha uzun ömürlü olmalarını sağlayabilmek içindir. Cihazların daha uzun ömürlü olması demek çok uzun bir süre bilgisayar kullanıcılarının başka bilgisayar almak zorunda kalmaması anlamına gelir.

Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda en sık görülen arızalar anakart arızaları, ram arızaları ve işlemci arızalarıdır. Bu parçaların arızalanması cihazların hiçbir şekilde çalışmama veya ağır çalışma veya ekranın sürekli olarak donması anlamına gelir. Bu arıza çeşitleri de bilgisayar kullanırken cihazlarının başına gelen bu arızalardan huzursuz olmalarına neden olur. Yedek parça satışı ve bilgisayarların tümüne tamir uygulaması tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..