Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Hp Servis olarak daiam sizlere en kaliteli hp servis hizmetini sunmakta olan hp laptop servis merkezimiz ile her zaman güvencedesiniz. son zamanlarda dijital, dokunmatik ve elektronik cihazların kullanımı oldukça fazla arttı. En fazla iletişim için kullanılan bu cihazlar akıllı telefonlar, notebook, laptop ve tabletler olarak kullanıma sunuluyor. Elektronik ve dijital olarak kullanılan notebook, laptop ve tabletler aralıklı süreçlerde kullanıcılarının bazı hataları nedeni ile arıza yapabiliyor.

Notebook ve laptop gibi cihazlarda her bir arıza farklı çeşitlerde gelişebiliyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arızalar; kablosuz ağ (wireless) arızaları, klavye arızaları, dış gövde kırıkları alt kapak kırıkları, üst kapak kırıkları, menteşe kırıkları, optik okuyucu cd/dvd rom writter arızaları, sabit disk ve bellek arızaları, sıvı teması arızaları, şarj girişi ve adaptör arızaları, anakart arızaları, lcd florasan arızaları, lcd invertör arızaları, ölü piksel hataları, ekran lekeleri ve ekran kırıkları olarak ortaya çıkar. Bu arızaların bir çoğu sistematik olarak notebook ve laptoplarda görülse de bazı arızalar sadece kullanıcıya has arızalardır. Kullanıcıya has olarak ortaya çıkan arızalar notebook ve laptop satıcı firmalar tarafından kesinlikle karşılanmaz. Hp servis olarak yukarıda saymış olduğumuz arıza çeşitlerinin tamirini yapmaktayız.

Hp Laptop Servisi

Hp servis olarak siz değerli müşterilerimiz için yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Yedek parça ihtiyaçları içinde genellikle notebook ve laptopların rahat taşınmasını sağlayan laptop ve notebook çantaları, hp adaptör girişi, hp aksesuar çeşitleri, hp alt kasa, hp anakart, hp DC jack, hp batarya, hp laptop ekran, hp notebook ekran, hp tuş takımı, hp ekran çerçeveleri, hp ekran kasaları, hp klavye, hp üst kasa, hp alt kasa, hp LCD cover, hp LCD data kablosu, LCD ekranlar, hp LCD panel, hp menteşe, hp laptop pil, hp notebook pil, hp power jack, hp laptop şarj aletleri, hp şarj soketi ve hp notebook şarj aletleri yedek parçalarında tüm ihtiyaçlarınız tarafımızca karşılanmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm servis hizmetlerinden sonra siz değerli müşterilerimiz için garanti belgesi süreci uygulamaktayız. Her bir tamir çeşidi için garanti süreci firmamız tarafından üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak belirlenmiştir.

Hp Servis ; türkiye olarak yıllardır laptop tamir onarım merkezi olarak hizmet veren bir kurumsal bir firmayız. Bilgisayarınız da meydana gelen donanımsal ve yazılımsal sorunların teknik sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız tamirin dışında garantisiz ürünlere de bakmaktadır. Hemen hemen her bölgede şubemiz olduğu için rahatlıkla ulaşım saplayabilirsiniz. Hp markalı notebooklar herhangi bir arıza kaydı durumunda uzman teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Gelişen firmamız ve verdiği hizmetlerden dolayı sürekli müşterilerden olumlu dönüşler alarak kendimizi daha da geliştiriyoruz. Her saat gelişen teknoloji sayesinde uzman ekibimiz yeni teknolojik aletlerle sorunu kısa sürede çözüme kavuşturur. Herhangi bir yazılımsal sorunlar, bilgisayar donması gibi problemleri çözüyoruz. Hp servis alanında en iyi hizmet veren firmalardan bir tanesidir.

Hp Laptop Laptop ; Bakımı

Bulaşan virüs sonucu kaybolan veriler, kasılan bilgisayar gibi problemler firmamız tarafından çözülerek müşteriye iade edilir. Hp laptop servis olarak herhangi bir randevu almanıza da gerek yok. Firmamızla iletişime geçerek sorununuzu anlatarak ilgili servise aktarılırsınız. Bu birimde bulunan personellerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Son dönemler de bilgisayar arızalı her ne kadar artsa da, güvenilir firma bulmak da bir o kadar zor. Çünkü birçok firma güvenilir değil. Genellikle işlerini düzgün bir şekilde yapmıyor. Garantisi biten birçok ürünlere de bazı firmalar bakmaz. Ancak bizler garantisi bitsin veya bitmesin her türlü ürünlere bakıyoruz. Herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan laptopunuzu getirdiğiniz gibi müşterilerimize teslim ederiz. Herhangi bir parça kaybı olmadan gelen ürünün daha iyisini yaparak müşterilere teslim etme yetkimiz vardır.

Hp Laptop Yedek Parça

Getirdiğiniz ürünler hakkında herhangi bir endişe etmeden gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Firmamız gelişen uzman kadrosuyla birlikte farklı birimlere ayrılarak müşterilere hizmet vermeye devam ediyor. Ürünleriniz de meydana gelen hasar kayıplarında fiyat konusunda sıkıntıya düşmeden sizlere bu konuda destek oluruz. Fiyat politikamız için firmamıza gelerek bu konuda bilgi alabilirsiniz. Gerekli işlemler tam usulüne göre yapılarak bakım ve hasar yapıldıktan sonra müşteriye fatura kesilir. Ürün yapıldıktan sonra tekrar bir problemle karşılaşırsanız ücretsiz olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..