Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@hpservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Laptop Servis ; Bilgisayar hayatımızda artık olmazsa olmaz denilebilecek bir teknoloji ürünü haline geldi. Bundan yıllar önce tam olarak nerede kullanılacağı bilinemeyen bilgisayarlar şimdi bilhassa iş dünyasının asla vazgeçemeyeceği bir şey halini almış bulunmaktadır. Tüm veriler bilgisayara kaydedilmekte, hesaplamalar en ince detayına kadar buradan takip edilmektedir. Bilgisayar teknolojisi sürekli gelişmeye ve yenilenmeye açık bir sektördür. Masaüstü bilgisayarların kullanımından kısa bir süre sonra diz üstü bilgisayarlar üretildi ve bunlarda kullanıcıların yanında taşınabilir olmasından çok fazla kullanılmaya başlandı. Diz üstü bilgisayarlar, masa üstü bilgisayarlara göre daha narin bir teknolojidir. Bu bakımdan daha sık bozulmaktadır. Bu kadar sık bozulmasının önüne sağlam bir laptop alarak ve sağlam bir servis ağı kullanan bir marka seçerek geçebiliriz.

Laptop piyasasında isteğimizi rahat bir şekilde karşılayacak olan kalite HP laptop’tur. Hp laptop servis en gelişmiş ağı ve kaliteli ekibi ile bu işte dünyada sayılı markalar arasında yer almaktadır. Bu markaya ait olan servis hizmeti genel olarak verilen servis hizmetinden oldukça kaliteli bir hizmettir. Kıyaslama yapılırken birçok unsur dikkatlerden kaçmayacaktır.

Garanti Süreleri

Hp servis eline geçen arızalara iki şekilde yaklaşmaktadırlar. Bunların bir kısmı halen garanti süresi devam etmekte olan cihazların bakım ve onarımı, diğeri ise garanti süresi bitmiş ürünlerin bakım ve onarımlarıdır. Garanti süresi tamamlanmış olan ürünlerin belli bir miktar ödemeleri bulunmaktadır. Garanti süresi devam eden ürünlerin kullanıcı hatası olmaması durumunda her hangi bir ücret ödemesi bulunmamaktadır. Ücretli veya ücretsiz bir tamiratın yapılacağı servis tarafından önceden müşteriye bilgi verilmektedir.

Hp Yedek Parça

Servislerde sadece tamirat işlemi yapılmamaktadır. Buralarda çeşitli cihazlara ait yedek parça hizmeti de verilmektedir. Bilgisayar tamircileri yedek parça ihtiyacı duymaktadırlar. Bilgisayarlarını tamire gelen müşterilerin tamirat işlemi bazen hp yedek parça gerektirmektedir. Bu ihtiyaç tamirat yapan esnaf tarafından temin edilmek zorundadır. Orijinal parçaların temini servisler aracılığı ile yapılmaktadır. İlgili esnaf suralar ile iletişime geçerek bu yedek parçaları temin edebilirler. Bu parçaların orijinal olmayanları da piyasada bulunmaktadır.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..