Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@hpservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

✓ Hp Adaptör

hp-yedek-parca-demo

Hp Yedek Parça

Hp Yedek ParçaHp servis olarak yıllardır tam ve kaliteli hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz. Gerek hp yedek parça, gerekse hp laptop servis bakımı olarak hizmet vermekteyiz. Bakımı yapılması gereken bilgisayar ve laptoplarınızı firmamıza getirerek gerekli hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız yıllardır kaliteli hizmet veren bir firmadır. Sadece bozulan parçaları değil aynı zamanda yedek parça da temin ediyoruz. Bilgisayarlar da meydana gelen kasılma sonucu oluşan problemler, virüs sorunları, format gibi durumlar da tam hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla birlikte gerekli hizmeti aksatmadan veriyoruz. Firmamız hafta içi mesai saatlerinde cumartesi günü ise akşama kadar hizmetlerini sürdürmektedir. Telefon aracılığıyla da iletişime geçerek uzman ekibimizle görüşmeniz mümkün. Ekimiz sizlere gerekli bakım, tamir işlemleri hakkında bilgi vererek sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırır. Bu nedenle hp firması olarak en çok tercih edilen teknik ekiplerden bir tanesiyiz.

Hp Bilgisayar ve Laptop Servisi

Firmamız laptop parça hizmeti ve bakım servisi hizmeti vermektedir. Bilgisayarınız da meydana gelen bakımları firmamıza getirerek gerekli bakımlar için bizlerden destek alabilirsiniz. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde sorunlar kısa sürede çözüme ulaşır. Artık yapılan bakımlar da dahil olmak üzere 1-2 gün içerisinde çözülüyor. Yaptırmak istediğiniz bakımı veya yedek parça işlemini firmamız da bulunan ekibimize göstererek nasıl bir yöntemle ilerlemesi gerektiğini sorabilirsiniz. Tamir ve bakım işlemleri uzman teknik ekibimizin bakması sonucunda karar verilir. Yapılacak olan işleme karar verdikten sonra müşteriyle irtibata geçerek fiyat hakkında bilgi verilir. Eğer müşteri kabul ederse tamirat işlemine başlanır ve kısa sürede yapılır. Fiyat konusunda müşterilerimizi zor duruma sokmadan yardımcı olarak hallediyoruz. Fiyat konusunda herhangi bir endişeniz olmadan gerekli indirimleri talep edebilirsiniz.

Hp Laptop Tamirat İşlemleri

Tamiri yapılacak ürünlerinizi güvenilir bir şekilde firmamıza teslim edebilirsiniz. Kaybolma sorunu olmadan ürünleri aldığımız gibi gerekli işlemlerini yapıp müşterilerimize teslim ediyoruz. Firmamız müşterilerin görüş ve şikayetlerine çok önem veren bir firmadır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız anda direkt olarak bizimle irtibata geçerek sorunu çözebiliriz. Önerileriniz varsa da bu konuda bizlere gerekli önerileri sunabilirsiniz.

Hp Servis Türkiye Laptop Tamir Onarım Hizmetlerinde size daima en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Hp Laptop Adaptör ; Laptop ve notebook bilgisayarlar için adaptörleri oldukça fazla değerlidir. Şarj edilemeyen bir taşınabilir cihaz hiçbir şekilde işe yarar vasfa sahip değildir. Taşınabilir bilgisayarlarda adaptör arızaları çoklukla görülmektedir. Bilgisayarını şarj edemeyen kişiler maalesef bilgisayarlarını kullanamamaktan şikâyet ederler. Bazı arızalar adaptör arızası olarak görülse de bazı zamanlarda şarj yeri arızaları adaptör arızası görüntüsü verebilir. Bataryaları doldurmaya yarayan şarj aletleri bir zaman sonra bataryaların olması gereken gücünü kaybetmesi sonrasında çok daha aktif durumda kullanılması gerekebilir. Cihazlarını daha rahat kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcıları cihazları üzerinde sürekli olarak şarj aletlerini bırakmamaları gerekir. Şarj tamamen dolduktan sonra şarj aleti çıkartılmalı ve bataryanın kendi başına laptop ve notebook bilgisayarları götürmesi beklenmelidir. Hp yedek parça satışı yapan bir firma olarak Hp laptop adaptör satışı da yapmaktayız. Birebir orijinal parçalardan satın almak için bizlere telefon numaralarımızdan, internet adreslerimizden ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Güvenli bir şekilde bilgisayarlarınızı kullanmak için notebook ve laptop bilgisayarlarınızı mümkün olduğu kadar sıvı temasından uzak tutunuz. Dijital ve elektronik cihazlar arasında olan notebook ve laptoplar en yüksek dereceli arızaları yere düşürüldüklerinde ve sıvı teması oluştuğunda göstermektedir.

Hp laptop adaptör satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize adaptör kullanımlarında birebir aynı formda adaptör kullanmanızı tavsiye etmektedir. Yüksek voltajlı olan adaptörler cihazları çok daha hızlı doldursa da cihazların en iyi şekilde kullanılabilmesi için birebir aynı şarj aletlerinin kullanılması şarttır. Hp laptop adaptör kullanımı cihazın aynı birebir şarj aleti olsa da zamanla üç saat kadar idare etmesi gereken şarj süresi bataryanın eskimesi ile birlikte bir saate kadar inebilmektedir. Cihazların uzun ömürlü olabilmesi için mutlaka şarj olduktan sonra şarj aleti cihazdan çıkartılmalı bataryası ile birlikte kullanıma devam edilmesi gereklidir. Amper akımı tam olarak cihaz ile uygun olan şarj aletlerinin kullanılması notebook ve laptoplar için uygun olur. Cep telefonlarına benzer olan şarj aletleri taşıma esnasında kesinlikle laptop ve notebooklarda da olması gerektiği gibi yere düşürülmeden veya üzerine sert bir cisim çarpmadan taşınmalıdır.

Hp Laptop Batarya ; Notebook ve laptop bilgisayarlar dizüstü olarak kullanılan bilgisayarlardır. Son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılan bu cihazlar batarya ve adaptör sayesinde kullanıldığından taşınabilir olarak isimlendirilir. Notebook ve laptop gibi cihazların batarya sistemi şarj aleti ile elektrik gücü doldurularak kullanılmaktadır. Bu cihazların ortalama olarak iki üç saat kadar şarj edilmeden kullanılabilme süresi bulunmaktadır. Fakat zaman geçtikçe yani laptop ve notebookta batarya eskidikçe cihazın güç kaynağı olmadan kullanılabilme süresi de düşmektedir. Şarj aletleri marka ve modeller için orijinal kullanıldığında hiçbir hasar çıkmadan kesinlikle uzun süre kullanılabilir. Fakat kullanılan şarj aletlerinin voltajları bilgisayar bataryasına uygun olması gereklidir. Hp laptop batarya satışı yapan bir firma olarak batarya sorunlarınızın tümünde bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bataryalarında her model ve her markaya göre batarya satışı ve montajı yapmaktayız. Laptop ve notebook arızalarının giderilme sürecinde kesinlikle bu cihazların arızalarının giderilme işlemi bilinçli bir şekilde yapılması gereklidir. Bilinçli bir şekilde yapılmayan tamir ve bakımlar sonrasında cihazlar çok daha büyük arızalar çıkartarak daha yüksek maliyetli arızalara neden olabilir.

Hp laptop batarya kullanımı laptoplar için oldukça önemlidir. Zira tüm cihazların kullanımındaki güç bataryalar ile yapılmaktadır. Yani batarya arızaları oluştuğunda veya batarya tamamen bir notebook veya laptopta bittiğinde cihazın hiçbir şekilde çalışması beklenmemelidir. Elektrik ile çalışması için mutlaka şarj aletinin elektrik prizinde bulunması gereklidir. Hp laptop batarya satışlarımızdan faydalanmak istediğinizde her model ve marka için firmamızda batarya bulabilirsiniz. Tüm batarya satışlarımız garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Markalar bir birinden farklı olsalar da notebook ve laptoplarda batarya işleme sistemi aynıdır. Şarj aleti ile dolum yapılan bataryaların bir müddet sonra güçleri biterek tekrardan doldurulmaya ihtiyaç duydukları ve tekrar dolum yapılacağı zaman güç kaynağının takılarak dolum yapılması gereklidir. Notebook ve laptopların hızlı arızalanmaması için mutlaka taşıma esnasında laptop ve notebook kullanıcılarının cihazları yere düşürmemeleri için dikkat etmeleri gereklidir. Dikkatli bir şekilde kullanıldıktan sonra bir cihazın arızasız olarak uzun süre kullanılabilmesi mümkündür.

Hp Laptop Lcd Ekran ; Günümüzde notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir oldukları için sıklıkla bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Bu bilgisayarın en büyük avantajı taşınabilir olmasıdır. Taşınması sırasında cihazların en sık arızalarının görülme olasılığı da artmaktadır. Taşıma esnasında cihazların yere düşmesi cihazların lcd ekranlarının kırılmasına neden olabilir. Hp laptop lcd ekran değişimleri hp servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Kırık ekranlı olarak cihazların bir müddet çalıştığı görülse de uzun bir süre kırık ekran ile cihazların kullanılması cihazların çok daha büyük arızalar ile çalışmayı durdurmasına neden olabilir. Hp laptop lcd ekran değişimleri notebook ve laptoplarda mutlaka bilinçli bir şekilde yapılması gerekir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan ekran değişimleri cihazların daha büyük arızalar çıkartmasına neden olabilir. Notebook ve laptoplarda ekran arızaları ekranda oluşan lekeler ile de kendisini gösterebilir. Ekran lekeleri arızalarında da ekran kırıklarında olduğu gibi ekran değişimi yapılarak arıza iyileştirilebilir. Bazı zamanlarda ekran lekelerinin oluşmasına ölü pikseller neden olabilir. Ölü piksel arızaları da tarafımızca giderilebilir arızalardan birisidir.

Hp laptop lcd ekran kullanımlarında ekrana çarpan ciddi oranda sert cisimler ekranların kırılmasına neden olabileceği gibi, ekran altında olan ve ekranı tutmaya yarayan parçalara da zarar verebilir. Laptop kullanımlarında cihaz ne kadar yeni alınırsa alınsın cihaz kullanımı yapılırken oluşan kullanıcı hataları üretici firmalar için garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Bunun nedeni kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmemesidir. Garanti kapsamında kullanıcı hatalarının olduğu cihaz satın alırken tüm sözleşmelerde yazmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı ülkemizde oldukça fazla artmış ve neredeyse tüm dünya markaları ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji adına cihazlarda kullanılan bütün parçalar ve aksesuarlar da ülkemizde kullanılmaktadır. Daha kısa sürede daha çok veriyi saklayabilen cihazlar üretilmeye başlanmış ve bir çok üretici firma kullanıcılarını bu hususta memnun bırakmıştır. Cihazların kullanımında hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize uyarımız cihazlarınızı kesinlikle taşıma esnasında notebook ve laptoplara uygun olarak tasarlanmış destekli çantalar içinde taşımanızdır. Cihazların sıvı teması oluşturmaması için çay ve kahve gibi sıvılardan uzak bir alanda cihazları kullanmak önemlidir.

Hp Laptop Klavye ; Klavyeler notebook, laptop, masaüstü bilgisayarlar için oldukça değerlidir. Zira yazı yazarak bilgisayarları kullanmak ve arama yapmak mecburidir. Notebook ve laptoplar son zamanlarda bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Daha çok kullanılmaya başlanan bu cihazlar taşınabilir olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Taşınabilir oldukları için daha çok arızayı da laptop ve notebook bilgisayarlar gösterebilir. Taşıma esnasında bu cihazlar cihazlara uygun olarak üretilmiş olan çantalarında taşınması gerekir. Uygun şekilde taşınan cihazlar Hp laptop klavye arızası göstermeden uzun süre kullanılabilir. Cihazların klavye kısımlarının uzun süre kullanılabilmesi için sıvı temasından kesinlikle uzak tutulması da gereklidir. Sıvı teması olan cihazların genellikle üzerlerine dökülen çay, kahve ayran gibi içecekler cihazların klavyelerinin öncelikli olarak bozulmasına neden olurken, cihazların iç kısmında bulunan anakart, ram ve işlemci gibi parçalarının da bozulmasına neden olurlar. Hp laptop klavye kullanımında bazı zamanlarda klavyenin tuşlarının kaybolması arızası görülmektedir. Klavye tuşlarının bir kısmının kaybolma arızasında da tamamen klavyenin kendisinin değişmesi gereklidir. Tek tek üretilmeyen tuşlar klavye biçiminde yedek parça olarak üretici firmalar tarafından imal edilmektedir.

Hp laptop klavye arızalarında her zaman klavyeler tamir edilmeden değişim yapılarak iyileştirmeye gidilir. Tamir edilmeye çalışılan klavyeler genellikle iç kısımlarından arıza yaptıklarında ön kapak açılırken cihazın klavyesinin alt kısmının da arıza yaptığına rastlanılabilir. Bazı zamanlarda bilgisayarda oluşan arızalar klavye arızası olarak görülse de iç aksamlarda oluşan bazı arızaların klavye arızası gibi ortaya çıktığı da gözlemlenir. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan adaptör yardımı ile bataryaları doldurulan cihazlardır. Bu nedenden adaptör kullanımı da mutlaka doğru amperde yapılması gerekir. Doğru amperde yapılan kullanımlar cihazın daha rahat kullanımını sağlar. Yanlış kullanılan klavye ve güç kaynakları cihazların çok daha hızlı bir şekilde bozulmasına neden olur. Notebook ve laptopların en iyi şekilde kullanılması için mutlaka bu cihazlar her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlar yıl boyunca arıza göstermeden rahat bir şekilde kullanılabilir. Cihazların bakımlarının yapılması kesinlikle bir yılı geçmemelidir.

Hp Laptop Şarj Aleti ; Taşınabilir tüm cihazlar için şarj aletleri oldukça fazla önemlidir. Bunun nedeni elektriğin şarj aleti ile bataryaya verilmesi sonrasında cihazların kullanılabilmesidir. Akıllı telefonlar, tabletler, notebook ve laptoplar şarj aletleri ve bataryaları ile birlikte kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla tercih edilerek kullanılmaktadır. Hp laptop şarj aleti olmadan bir laptopun kullanılması mümkün değildir. Laptop kullanımında gerekli olan yükleme yapıldığında üç saate kadar bir yıllık laptoplar çalıştırılabilir. Daha sonra şarj tutma işlemi laptoplarda bir saate kadar düşebilir. Batarya değişimi yapılan laptoplarda şarj tutma tekrardan üç saate kadar yükseltilebilir. Fakat batarya değişimlerinde birebir aynı bataryanın kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir. Birebir aynı marka ve model kullanılan bataryalarda değişim yapıldıktan sonra da Hp laptop şarj aleti ile batarya arasında güç kaynağı oluşturulabilir. Notebook ve laptoplar taşınabilir oldukları için kolay kullanılan cihazlardır. Bu cihazların kullanım aşamasında taşınabilmesi bir alandan bir başka alana veri kaynaklarının ulaştırılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Hp tamir servis olarak Hp laptop şarj aleti satışı bu markanın tüm modelleri için yapılmaktadır. Şarj aleti ve bataryalar marka ve modelleri kesinlikle cihazlarda değiştirilmeden orijinal hali ile kullanılmalıdır. Şarj aletlerinin uygun olmayanları kullanıldığında elektrik çarpmalarına bile neden olduğu unutulmamalıdır. Cihazların daha iyi kullanılabilmesi için kesinlikle her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakımı yapılması gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm elektronik ve dijital notebook ve laptopların arıza çıkartma olasılığı düşmektedir. Notebook ve laptoplar eğer temiz bir şekilde kullanılıyor ise yılda bir kez bu cihazlara bakım yaptırmak gereklidir. Fakat birkaç kişi tarafından tek bir bilgisayar kullanılıyor ise bu cihazların geri dönüşü olmayan hasarlar oluşturmaması için yılda bir kez olmak üzere değil altı ayda bir cihazların bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı yapılan cihazlara atılan format nedeni ile cihazlar çok daha hızlı internete bağlanır ve çok daha az hatalı sayfa açarak kullanımı kolaylaştırır. Veri kayıpları hiçbir şekilde tarafımızca bakım yapılma esnasında oluşmamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 4,20 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..