Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Teknik ServisiTüm dünyada tanınan hp markası ülkemizde de bir çok kişi tarafından laptop ve notebook markası olarak tercih ediliyor. Dijital ve elektronik cihazlar hususunda oldukça başarılı ürünler çıkartan bu marka, notebook ve laptop hususunda yüksek kalite ve dayanıklılık hususunda bir çok markaya imza atmış durumda. Notebook ve laptop bilgisayarlar uzun bir süreden beri ülkemizde haberleşme, eğlence, iş bilgisayarı olarak kullanılıyor. Bu cihazlar taşınabilir olduğu için kullanımı da bir çok kişi tarafından daha kolay bulunuyor. Notebook ve laptop bilgisayarların masaüstü bilgisayarlara göre biraz daha dikkatli kullanılması gerekiyor.

Dizüstü bilgisayarların biraz daha dikkatli kullanılmasına neden cihazların taşıma esnasında sert cisimlere çarpmasının olasılığının yüksek olması bir de taşıma esnasında yere düşürülme oranının çok fazla olmasından meydana geliyor. Yani hp teknik servisi ihtiyacı masaüstü bilgisayarlardan çok notebook servisleri ihtiyacı oluşturuyor. Notebook ve laptop bilgisayarlar bir çok çeşitte arıza gösterebiliyor. Bu arızaların bir kısmı üretici hatası olarak görülürken, çoğu notebook ve laptop arızaları maalesef kullanıcı hatalarından dolayı oluşabiliyor.

Hp Laptop Teknik Servis

Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan ve hp teknik servisi ihtiyacı duyulan arıza çeşitleri genellikle notebook ve laptopların taşıma esnasında yere düşürüldükten sonra oluşan arızalar. Yere düşürülerek arıza yapan dizüstü cihazlar mutlaka uzman bir tamir ve bakım servisi tarafından yapılması gerekiyor. Zira bazı arıza çeşitleri bilinçsiz bir şekilde tamir edilmeye çalışılırken, arızalar çok daha fazla büyüyerek cihazların tamirini zorlaştırabiliyor.

Notebook ve laptop arızaları genellikle düşerek oluştuğunda bu cihazlarda ekran kırıkları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, şarj yeri kırıkları, anakart arızaları ve donanım arızaları görülebiliyor. Hp teknik servisi olarak bu arızaların tümünde siz değerli müşterilerimize destek veriyoruz. Cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilmek için siz değerli müşterilerimize kargo sistemi ile hp yedek parça satışı da yapmaktayız. Hp notebook parça satışı yaptığımız firmamıza internet adreslerimiz üzerinden mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda kısa bir süre içinde size dönüş sağlanarak notebook ve laptop arıza giderme hususunda tüm destek verilecektir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..