Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Teknik Servis ; Teknolojinin ilerlemesi ile eskisine nazaran çok daha fazla teknolojik alet hayatımıza girmiş durumdadır. Günlük hayat içerisinde hayatımızı kolaylaştıran cep telefonu, laptop, akıllı tv gibi birçok ürünü kullanmaktayız. Bu aletler bazen uzun yıllar tamir istemez iken bazen çok çabuk  kullanım hatası sonucu arızalana bilmektedir. Herkesin de dediği gibi teknoloji satın almak bazen şans işidir. Bazen çok sıkıntısız bazen çok sıkıntılı olabilir. Her ne kadar da ürün alırken ciddi araştırmalar yapılsa da bu durum istediğimiz gibi olmayabilir. Tamda bu açıdan ürün alır iken bilhassa servis hizmetleri araştırılmalıdır. Aldığımız ürün ne zaman arıza vereceği kimse tarafından kestirilemez.

Bu açıdan başarılı olmayan bir elektronik eşya firmasının ürünlerini almanın çok doğru olmayacağı bilinmelidir. Hp laptop servis ürün sonrası hizmet konusunda çok iyi bir durumdadır. Hp servis Türkiye’nin birçok yerinde bulunmaktadır. Bu hizmet ağının Türkiye’nin yaklaşık 30 ilinde bulunduğu bilinmektedir. Bu noktalara yakın yerlerde yaşamayanlar için de çözüm yolları üretilmiştir. Bu kişiler müşteri hizmetleri aracılığı ime yönlendirilerek tamiratları kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Ücretlendirme Tarifeleri Nelerdir?

Hp teknik destek bu noktada en ilkeli çalışan firmalardan birisidir. Çoğu firma ile müşterileri arasında bu konuda ciddi problemler yaşanmış bazıları yargıya kadar taşınmıştır. Bu noktada da müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran hp diğer firmalar gibi tamirat işleminin sonunda vatandaşa fatura göndermemekte, tamiratın gerçekleşmesi durumunda ödenebilecek olan tutarı müşteri ile paylaşarak onayını almaktadırlar. Onayın alınması ile birlikte işlem başlatılır. HP laptop servis vermiş olduğu hizmetler önem sırasına göre sıralanacak olursa;

Anakart tamiri: Cihazın en önemli parçalarından birisidir. Bu parçanın tamirini yapacak olan kişi alanında kesinlikle uzman olmalıdır. Uzman olmayan personel sıkıntımızı hiç içinden çıkılamayacak bir duruma sokabilecektir. Burası cihazın kalbi denilebilecek kadar önemli bir noktasıdır. Ekran kartı sorun çözümleri: Ana kadar kısmında belirtildiği gibi ekrana görüntü gelmesini ağlayan bu kısım laptop cihazının en masraflı bölgelerinden birisidir. Bu kısımda meydana gelebilecek sıkıntılarda ciddi sıkıntılar olmak ile birlikte uzman kişilerin eline teslim etmek uygun olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..