Hp Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHp Servis Destek ; Dijital ve elektronik cihazların en çok kullanılanlarından birisi olan laptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda dizüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni her alanda cihazların kullanılabilmesidir. Taşınabilir olan bu cihazlar açık alanlarda kullanılabildiği gibi, bu cihazlar ile bir yerden başka bir yere veri taşıma işlemi de gerçekleştirilebilir. Hp servis destek firması olarak siz değerli müşterilerimize notebook ve laptop arızalarının giderilmesi tüm bakımların yapılması ve yedek parça satışı hususunda destek veriyoruz. Notebook ve laptop kullanımı ülkemizde de gittikçe artmaktadır.

Artan bilgisayar kullanımı farklı marka ve modellerin kullanımını getirmektedir. Yedek parçaların satışları her zaman birebir markaların orijinal parçaları ile hp servis destek bünyesinde değiştirilir. Siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde LCD florasan arızalarının belirtilerini ve bilgisayarlarda nasıl etki gösterdiği hakkında bilgiler verelim. Işık arızaları olarak da bilinen bu arıza çeşidi arka ışık arızası olarak kendisini daha çok göstermektedir. Işık arızalarının en büyük nedeni, değer kaybetmiş olan kondansatörler olarak bilinir. Bir diğer neden ise ışık arızaları da laptop ve notebook içeriğinde bulunan inverter trafoların arıza yapmasıdır. Bu arızanın tespiti oldukça zor ve karmaşıktır.

Hp Laptop Teknik Servis

Hp servis destek olarak arka ışıkların son nedeninin de floresanlar olduğunu söyleyebiliriz. Cihazlar içinde kullanılan dört adet floresanın bir teki bile arıza yapsa cihazlar üzerinde ışık arızası meydana gelebilir. Meydana gelen ışık arızaları mutlaka uzman kişiler tarafından giderilmelidir. Aksi takdirde bilinçsiz bir şekilde yapılan arıza giderme işlemleri notebook ve laptop bilgisayarların arızalarının çok daha fazla büyümesine neden olabilir. Arızaların büyümesi demek cihazların bir daha kesinlikle tamir edilememesine neden olabilir. Cihaz kaybına neden olmamak için mutlaka notebook ve laptop bilgisayarlar arıza yaptığında cihazlar uzman bir bilgisayar tamircisi tarafından tamir edilmesi gerekir.

Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimizin bizlere teslim etmiş olduğu tüm bilgisayar çeşitleri bizim muhafazamızda olduğu müddetçe garanti kapsamı altındadır. Arızalı olan laptop ve notebook parçaları mutlaka yeni yedek parçalar ile değiştirilmesi gereklidir. Parça tamiri yapmak çok da mümkün değildir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hp WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..